Sizi Arayalım

Aşağıdaki iletişim formunu doldurarak, yurdışı eğitim danışmanlarımızın sizinle iletişim kurmasını sağlayabilirsiniz.

Vazgeç
Ara

HAKKIMIZDA

Şirketimiz ve felsefemiz hakkında bilgi edinin.

NGGlobal olarak Türkiye'nin genç ve dinamik eğitim danışmanlığı firmalarından biriyiz. Yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere eğitim ve kariyer hedefleri doğrultusunda yurtdışında ücretsiz eğitim ve yurtdışında burs imkanlarından faydalanmaları konusunda profesyonel yurtdışı eğitim danışmanlığı hizmeti veriyoruz. NGGlobal bünyesindeki profesyonel eğitim danışmanlarımız, başta İtalya, İngiltere, Amerika, Kanada, İrlanda, Almanya ve Avustralya olmak üzere dünyanın pek çok prestijli üniversite, dil okulu ve diploma ve sertifika programlarına Türkiye'den pek çok öğrencinin kayıt olmasını sağlamaktadır.

NGGlobal günün değişen şartlarını göz ardı etmeyerek, yaptığı tüm organizasyonlarda kaliteli hizmeti esas alıp, çalışmalarında “amatör ruh, profesyonel hizmet” anlayışını ilke edinmiştir.

Genç ve deneyimli kadrosuyla başta yurtdışı üniversite eğitim danışmanlığı, yurtdışı dil okulu danışmanlığı ve yurtdışı diploma & sertifika programı danışmanlığı olmak üzere çok geniş bir hizmet yelpazesinde çözümler üretmektedir.

Öğrencilerimizin yurtdışı okullara kabul edilmesi ve kayıt işlemleri konusunda, mükemmelin ayrıntılarda saklı olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle danışmanlık hizmeti verdiğimiz her öğrencimizin yerine kendimizi koyuyoruz. Başlangıçtan son ana kadar geçen sürede, her detayı tekrar tekrar gözden geçirip, en ufak ayrıntıya özen gösteriyoruz.

Hem öğrencilerimizin hem de firmamızın başarısı için birlikte çalışıyoruz. Eğitim danışmanlık desteği verdiğimiz her işte, hala ilk günkü heyecanımızı yaşarken, geçmişten kazandığımız deneyimleri kullanarak, problemlere profesyonel bakış açımızla yaklaşıyoruz. Yurtdışı eğitim danışmanlığı konusunda doğruluk ve dürüstlük inandığımız ve asla taviz vermeyeceğimiz değerlerin başında gelmektedir.

Her bir öğrencimizi tek tek, bugün ve gelecekte bizim birer parçamız olarak değerlendiriyoruz. Hedefimiz sizlere kaliteli hizmet sunmak ve arkamızda gülümseyen yüzler bırakmaktır.

EKİBİMİZ

Yetenekli Ekibimiz İle Tanışın

NGGlobal'de, kusursuz müşteri hizmetlerini sağlamanın yetenekli insanlar ile ekip çalışmasının doğru kombinasyonu olduğuna inanıyoruz. Butik bir yurtdışı eğitim firmasıyız ve müşterilerimizin hayallerini gerçekleştirmek için her biri alanında uzman yetenekli bir ekip ile çalışıyoruz.

E-Bülten

E-Bültenimize Abone Olun

NGGlobal'ı takip etmek için şimdi e-bültenimize üye olun. Heyecan verici indirim ve fırsatlardan herkesten önce haberiniz olsun.